۲۸ دی ۱۳۹۴ ..."/>

شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی اتیلن سمنان

شرکت پلی اتیلن سمنان

شرکت پلی اتیلن سمنان در پی نیاز روز افزون کشور به اجرای طرح‌های آبرسانی، گازرسانی، آبیاری و فاضلاب و با هدف تولید انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن در سال ۱۳۷۳ به ثبت رسیده و با بهره‌برداری از خطوط تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن، وارد عرصه تولید شده است.
شرکت پلی اتیلن سمنان با تجهیز کارخانه به زیرساخت‌ها و تجهیزات مورد نیاز، در مدت اندکی به یکی از تولیدکنندگان مطرح در صنعت لوله پلی اتیلن تبدیل گردید؛ در سال ۱۳۷۹ کارخانه پلی اتیلن سمنان به مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی شرق سمنان به دست وزیر وقت صنایع جناب آقای مهندس شافعی و مدیران و مقامات ارشد استانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید تا پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان باشد.

پلی اتیلن سمنان در جهت نوسازی ماشین‌آلات خود اقدام به خرید چهارخط اکسترودر کراسمافای آلمان نمود.این خطوط ۱۰۰ درصد آلمانی جهت تولید لوله‌های گازرسانی‌، آبرسانی و آبیاری با سیستم تمام کنترلی ابعاد و وزن Gravimetric & Ultrasonic ساخت شرکت معتبر آلمانی INOX می‌باشد. پلی اتلین سمنان تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از شرکت IPT تهیه نموده است.
این شرکت در سال ۱۳۹۱ در جهت نوسازی بخش اتصالات پلی اتیلن خود اقدام به خرید ۴ خط Injection فوق مدرن جهت تولید انواع اتصالات آبیاری، آبرسانی ، گازرسانی و فاضلابی نموده است.

محصولات تولیدی شرکت پلی اتیلن سمنان

شرکت پلی اتیلن سمنان داراری تأییدیه آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی بوده و با توجه به بررسی و ارزیابی‌های انجام شده در گروه A تولیدکنندگان لوله‌های پلی اتیلن قرار گرفته است.
همچنین این شرکت موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ به عنوان مرجع معتبر آزمایشگاهی شده است.

محصولات تولیدی پلی اتیلن سمنان عبارتند از:

  1. انواع لوله‌های آبیاری، آبرسانی، گازرسانی
  2. انواع اتصالات آبیاری قطره‌ای و اتصالات رزوه‌ای مانند: سه‌راهی، دریپر، سر بابلر، رابط، بست ابتدایی و …

اطلاعات تماس با شرکت پلی اتیلن سمنان

دفتر مرکزی:
تهران خیابان جمالزاده شمالی- بالاتر از بلوار کشاورز – خیابان صدوقی – پلاک ۵۰ طبقه دوم
صندوق پستی : ۳۴۶ – ۱۴۱۸۵
تلفن : ۳ – ۶۴۷۰ ۶۶۹۱-۰۲۱
فکس : ۶۴۷۴ ۶۶۹۱ ۰۲۱

وب‌سایت: semnanpe.com

 

برچسب ها

مطالب مرتبط

Top